Датум и место одржавања такмичења
ПРЕДМЕТ |
ДАТУМ |
МЕСТО |
Географија |
10. април 2011. год |
ОШ "Вук Караџић" Сочаница |
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА:
Седми разред
р.б. |
Име и презиме ученика |
Назив школе и место |
Име и презиме наставника |
Број бодова
ОПШТИНСКО
|
Број бодова
ОКРУЖНО
|
1. |
Филип Брановић
|
ОШ"Вук Караџић" Сочаница
|
Данијела Жупањац
|
80
|
91 |
2. |
Андријана Јовановић
|
ОШ"Вук Караџић" Сочаница
|
Данијела Жупањац
|
80
|
82 |
3. |
Огњен Богићевић
|
ОШ"Бранко Радичевић" К.Митровица
|
Стојанка Марковић
|
88
|
70 |
4. |
Нина Радојевић
|
ОШ"Свети Сава" К.Митровица
|
Данијела Реџовић
|
88
|
68 |
5. |
Јована Стојановић
|
ОШ"Бранко Радичевић" К.Митровица
|
Стојанка Марковић
|
80
|
66 |
6. |
Теодора Краговић
|
ОШ"Бранко Радичевић" К.Митровица
|
Стојанка Марковић
|
86
|
56 |
7. |
Александра Пантић |
ОШ"Свети Сава" К.Митровица |
Данијела Реџовић |
82 |
52 |
8. |
Марија Игњатовић
|
ОШ"Свети Сава" Жеровница
|
Златица Биговић
|
81
|
32 |
9. |
Александар Трифуновић |
ОШ"Јован Цвијић" Зубин Поток |
Александар Лазаревић |
84 |
- |
10. |
Немања Божовић
|
ОШ"Јован Цвијић" Зубин Поток
|
Александар Лазаревић
|
82
|
- |
11. |
Јована Радивојевић
|
ОШ"Свети Сава" Жеровница
|
Златица Биговић
|
80
|
- |
УЧЕНИК ФИЛИП БРАНОВИЋ ЈЕ ОСВОЈИО ТРЕЋЕ МЕСТО И ПЛАСИРАО СЕ ЗА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ 14. МАЈА 2011. ГОДИНЕ.
Осми разред
р.б. |
Име и презиме ученика |
Назив школе и место |
Име и презиме наставника |
Број бодова
ОПШТИНСКО
|
Број бодова
ОКРУЖНО
|
1. |
Тијана Ванић
|
ОШ"Бранко Радичевић" К.Митровица
|
Стојанка Марковић
|
94
|
80
|
2. |
Маја Радојевић
|
ОШ"Свети Сава" К.Митровица
|
Маја Трипковић
|
94
|
80
|
3. |
Маја Недељковић |
ОШ"Свети Сава" К.Митровица |
Данијела Реџовић |
94 |
72 |
4. |
Јована Милетић
|
ОШ"Свети Сава" Жеровница
|
Златица Биговић
|
92
|
72
|
5. |
Радош Стевановић
|
ОШ"Јован Цвијић" Зубин Поток
|
Александар Лазаревић
|
92
|
70
|
6. |
Јована Марковић
|
ОШ"Свети Сава" К.Митровица
|
Данијела Реџовић
|
88
|
70
|
7. |
Марија Ђукић
|
ОШ"Коста Војиновић" Подујево-Куршумлија
|
Иван Ковачевић
|
86
|
70
|
8. |
Петар Премовић
|
ОШ"Свети Сава" К.Митровица
|
МајаТрипковић
|
94
|
68
|
9. |
Јован Вукојевић
|
ОШ"Бранко Радичевић" К.Митровица
|
Стојанка Марковић
|
94
|
68
|
10. |
Јована Краговић
|
ОШ"Свети Сава" К.Митровица
|
Маја Трипковић
|
84
|
68
|
11. |
Драгомир Дашић
|
ОШ"Ј. Јовићевић" Гораждевац
|
Видосав Гарић
|
82
|
68
|
12. |
Катарина Соврлић
|
ОШ"Бановић Страхиња" Бањска
|
Станка Михајловић
|
96
|
66 |
13. |
Катарина Вучковић
|
ОШ"Лепосавић" Лепосавић
|
Светлана Николић
|
86
|
64
|
14. |
Милица Утвић
|
ОШ"Јован Цвијић" Зубин Поток
|
Александар Лазаревић
|
92
|
64
|
15. |
Миљан Чавић
|
ОШ"Свети Сава" К.Митровица
|
Маја Трипковић
|
90
|
64
|
16. |
Миљана Милошевић
|
ОШ"Коста Војиновић" Подујево-Куршумлија
|
Иван Ковачевић
|
82
|
64
|
17. |
Катарина Недељковић
|
ОШ"Бановић Страхиња" Бањска
|
Станка Михајловић
|
86
|
58
|
18. |
Марко Милосављевић
|
ОШ"Стана Бачанин" Лешак
|
Градимир Савић
|
82
|
56
|
19. |
Јелена Ђорђевић |
ОШ"Вук Караџић" Звечан |
Раде Вукадиновић |
82 |
56 |
20. |
Александра Софреновић
|
ОШ"Вук Караџић" Звечан
|
Раде Вукадиновић
|
80
|
56
|
21. |
Јован Дакић
|
ОШ"Ј. Јовићевић" Гораждевац
|
Видосав Гарић
|
80
|
48
|
22. |
Богомир Стевић
|
ОШ"Коста Војиновић" Подујево-Куршумлија
|
Иван Ковачевић
|
82
|
34
|
23. |
Лазар Аритоновић
|
ОШ"Вук Караџић" Прилужје
|
Ј.Столић
|
88
|
-
|
24. |
Емилија Поповић
|
ОШ"Вук Караџић" Прилужје
|
Ј.Столић
|
86
|
-
|
25. |
Данило Гаљак
|
ОШ"Јован Цвијић" Зубин Поток
|
Александар Лазаревић
|
84
|
-
|
26. |
Александра Ђурић |
ОШ"Р.Тошић" Осојане |
С.Дуловић |
82 |
- |
27. |
Предраг Лекић
|
ОШ"Б.Радић" Зупче
|
Д.Касаловић
|
82
|
-
|
28. |
Дренка Радосављевић
|
ОШ"Б.Радић" Зупче
|
Д.Касаловић
|
82
|
-
|
29. |
Данијела Спасић
|
ОШ"Вук Караџић" Прилужје
|
Ј.Столић
|
80
|
-
|
30. |
Јелена Ђурић |
ОШ"Р.Тошић" Осојане |
С.Дуловић |
80 |
- |
Републичко такмичење је 14. маја 2011. године у Врбасу.
на врх странице
|