Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2018-2019 Смотра уметничког стваралаштва
Смотра уметничког стваралаштва Ел. пошта
четвртак, 13 јун 2019 21:28

13. јун 2019. године.

Ученица 5. разреда Сара Миловановић освојила је награду на 16. Смотри уметничког стваралаштва ученика основних и средњих школа Републике Србије.

Ова смотра је у организацији Регионалног центра за таленте "Михајло Пупин" из Панчева.  Додела признања одржана је у Галерији РТС у Београду.

Свечаности су присуствовали сви награђени ученици, њихови родитељи и предметни наставници. Своје заслуге Сара је поделила са наставницом Љиљаном Путник, наставником ликовне културе у ОШ "Вук Караџић" Сочаница.

Као и увек, све успехе наше школе, медијски пропрати локална телевизија ТВ "МОСТ" из Звечана. Овим путем им се пуно захваљујемо, били су са нама и на додели признања у Београду.

Видео материјал са свечане доделе награда погледајте на YouTube каналу ТВ "МОСТ" Звечан.

Љиљана Путник и Сара Миловановић

Изложба најуспешнијих радова (ликовних и књижевних) биће у поставци Галерије РТС-а до 23. јуна 2019. године.

Награђен рад

У великој конкуренцији, преко 2100 радова из целе Србије, успех наше Саре и освојено прво место је утолико већи. Сара Миловановић је била и једини представник са простора Косова и Метохије.

Сара Миловановић

ЧЕСТИТАМО !!!!