Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2019-2020 Дечија недеља у нашој школи
Дечија недеља у нашој школи Штампа Ел. пошта
среда, 09 октобар 2019 17:59

Да су сви ученици са нестрпљењем исчекивали почетак Дечије недеље видело се на сваком кораку наше установе. Ова недеља која је посебно посвећена деци се код нас са радошћу реализује па је теко било и ове године. Ученици наше школе су заједно са учитељима и наставницима били укључени у низ активности које су кроз различите радионице веома успешно и са задовољством остварили.

Наиме, Дечија недеља у нашој школи је отворена школском приредбом, затим су ученици шарали по школском дворишту и на крају су заједно са својим учитељима реализовали радионице где су се са радошћу укључили и њихови родитељи.

Учешће у обележавању Дечије недеље су као и сваке године узели и наши дечаци и девојчице из издвојених одељења из Горње Сочанице и Вуче, где су традиционално одржане "Игре без граница".

Како и сам слоган овогодишње манифестације гласи "Да право свако дете ужива лако", видело се да су наши ученици заиста уживали а њихови осмеси на лицима су нам најбоља потврда да су им и сва права остварена.

Текст и фото:

Слободанка Бараћ,