Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2019-2020 4-2 - Дечја недеља из нашег угла
4-2 - Дечја недеља из нашег угла ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 10 октобар 2019 17:41

Ученици одељења 4-2 су били веома активни у обележавању овогодишње Дечје недеље.

На школској приредби имали су своје учешће. Више о овом догађају погледајте овде: Дечја недеља из угла библиотеке

Ученици су имали идеју да замене улоге са својим родитељима - да родитељи буду ученици.

Родитељи су сели у ђачке клупе и решавали задатке које су им ученици задавали. Деца су по свом избору били наставници једног од предмета који су бирали. Тако је радост дружења била обострана и сви су уживали и на посебан начин обележили Дечју недељу.

Учитељица је била захвална родитељима који су показали разумевање за жеље своје деце. Овом радионицом оправдан је слоган да је лако остварити право свако.

Учитељица Светлана Радосављевић

У склопу Етно фестивала у Сочаници, ученици одељења 4-2 имали су јавни наступ на телевизији и учили како да буду креативни и да се баве неким послом.

Учитељице Светлана Радосављевић и Мирјана Костић

СРДАЧАН ПОЗДРАВ ОД ОДЕЉЕЊА 4-2 !!!

Текст и фото:

Светлана Радосављевић,