Почетна АРХИВА ШКОЛСКА 2019-2020 ВЕСТИ 2019-2020 Семинар - обука - Развој међупредметних компетенција
Семинар - обука - Развој међупредметних компетенција ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 10 фебруар 2020 08:18

07. фебруар 2020. године

У нашој школи одржана је обука наставника од јавног интереса значајна за развој компетенција запослених у основним школама Србије.

Обука је реализована од стране Удружења за промоцију, усавршавање и развој образовања "НОВИ ЛОГОС".

Више од тридесет наставника, учитеља и стручних сарадника учествовало је у једнодневној обуци, а активности полазника обуке се настављају и у наредном периоду кроз додатак у виду домаћег задатка за све учеснике.

Након успешно обављених активности, полазници добијају уверење на 16 сати обуке која је на Листи програма од јавног интереса које решењем одобрава Министар.

Реализатори програма обуке у нашој школи биле су Марсела Ескенази Милутиновић, педагог у ПХШ "Ђорђе Радић" Краљево и Данка Тешић, учитељица у ОШ "Живан Маричић" Жича.