Датум и место одржавања такмичења
ПРЕДМЕТ |
ДАТУМ |
МЕСТО |
ТИО |
18.март 2012. год |
ОШ "Вук Караџић" Сочаница |
РЕЗУЛТАТИ:
Техничка дисциплина: АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Кристина Станојевић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић
|
Слободан Радосављевић
|
6. |
44 |
1. |
2. |
Данило Павловић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић
|
Слободан Радосављевић
|
6. |
42 |
2. |
3. |
Петар Вучетић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница
|
Драшко Барлов
|
8. |
41 |
3. |
4. |
Јелена Гогић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак
|
Јовица Виријевић
|
6. |
41 |
3. |
5. |
Тина Милосављевић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак
|
Јовица Виријевић
|
6. |
41 |
3. |
6. |
Угљеша Бараћ |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић
|
Миленка Богдановић
|
7. |
38 |
- |
7. |
Јелена Симоновић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак
|
Јовица Виријевић
|
6. |
38 |
- |
8. |
Виолета Ћуковић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница
|
Драгана Чакаревић
|
6. |
36 |
- |
9. |
Анђела Анђелковић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница
|
Драшко Барлов
|
7. |
33 |
- |
Техничка дисциплина: МАШИНСКА ТЕХНИКА
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Кристина Савић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
8. |
42 |
1. |
2. |
Јована Ацковић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
8. |
42 |
1. |
3. |
Николета Лешевић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
30 |
2. |
4. |
Ђорђе Вељковић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
30 |
2. |
5. |
Марија Дурлевић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
5. |
27 |
3. |
6. |
Андрија Новаковић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
8. |
21 |
- |
Техничка дисциплина: ЕЛЕКТРОТЕХНИКА
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Богдан Радуловић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
34 |
1. |
2. |
Милош Величковић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
33 |
2. |
3. |
Анђела Кадић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
7. |
31 |
3. |
Техничка дисциплина: ИНФОРМАТИКА У ФУНКЦИЈИ ТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Жарко Ивановић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
8. |
47 |
1. |
2. |
Кристина Радовановић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
8. |
47 |
1. |
3. |
Марко Милићевић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
8. |
43 |
2. |
4. |
Филип Бишевац |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
8. |
42 |
3. |
5. |
Младен Радивојевић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
8. |
40 |
- |
6. |
Александар Јовановић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
7. |
39 |
- |
7. |
Јована Ђорђевић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
7. |
33 |
- |
8. |
Сања Милојевић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
7. |
33 |
- |
9. |
Ивана Гајић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
7. |
24 |
- |
Техничка дисциплина: ИНТЕРФЕЈС ТЕХНОЛОГИЈА
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Емилија Секулић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
7. |
35 |
1. |
2. |
Немања Комњеновић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Босиљка Николић |
7. |
33 |
2. |
Техничка дисциплина: ПОЉОПРИВРЕДНА ТЕХНИКА
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Сретен Драгојевић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
7. |
37 |
1. |
2. |
Виктор Младеновић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
8. |
30 |
2. |
3. |
Лазар Радовановић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Слободан Радосављевић |
5. |
29 |
3. |
4. |
Милица Милетић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
7. |
21 |
- |
Техничка дисциплина: АУТОМОДЕЛАРСТВО
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Михајло Вукићевић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Бојан Лешевић |
6. |
44 |
1. |
2. |
Лана Ђорђевић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
7. |
44 |
1. |
3. |
Јована Кулезић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
8. |
42 |
2. |
4. |
Јован Младеновић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
6. |
41 |
3. |
5. |
Иван Ацковић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
8. |
39 |
- |
6. |
Александар Ђурђевић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
8. |
35 |
- |
7. |
Иван Митровић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
7. |
33 |
- |
8. |
Далибор Пешић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
7. |
33 |
- |
9. |
Марко Ђоровић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
7. |
33 |
- |
Техничка дисциплина: БРОДОМОДЕЛАРСТВО
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Љубомир Вукадиновић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
8. |
45 |
1. |
2. |
Александра Јовановић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
8. |
41 |
2. |
3. |
Милош Тодоровић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Бојан Лешевић |
5. |
35 |
3. |
4. |
Павле Антонијевић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
7. |
35 |
3. |
5. |
Невена Васовић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
34 |
- |
6. |
Алекса Максимовић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
34 |
- |
7. |
Давид Трајковић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
7. |
34 |
- |
8. |
Сара Јовановић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
6. |
30 |
- |
9. |
Марко Миладиновић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
7. |
30 |
- |
Техничка дисциплина: ВАЗДУХОПЛОВНО МОДЕЛАРСТВО
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Јован Симовић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
8. |
50 |
1. |
2. |
Светислав Јаковљевић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
8. |
42 |
2. |
3. |
Милица Радоњић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
7. |
42 |
2. |
4. |
Кристина Милутиновић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
36 |
3. |
5. |
Валентина Милетић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
6. |
36 |
3. |
6. |
Божица Настић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
6. |
35 |
- |
7. |
Лука Танасковић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Босиљка Николић |
5. |
32 |
- |
8. |
Небојша Вучинић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драшко Барлов |
8. |
28 |
- |
9. |
Ања Бишевац |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
23 |
- |
Техничка дисциплина: РАКЕТНО МОДЕЛАРСТВО
Редни
број
|
Име и презиме ученика |
Школа |
Ментор |
Разред |
Број
поена
|
Пласман |
1. |
Аница Петронијевић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
8. |
42 |
1. |
2. |
Милица Милић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
8. |
42 |
1. |
3. |
Војкан Миленковић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
5. |
40 |
2. |
4. |
Михајло Кулизић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Миленка Богдановић |
7. |
36 |
3. |
5. |
Лидија Радомировић |
ОШ „Лепосавић“ Лепосавић |
Слободан Радосављевић |
6. |
34 |
- |
6. |
Александра Николић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
5. |
31 |
- |
7. |
Николина Здравковић |
ОШ „Вук Караџић“ Сочаница |
Драгана Чакаревић |
5. |
29 |
- |
8. |
Данка Петровић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
6. |
28 |
- |
9. |
Хранислав Минић |
ОШ „Стана Бачанин“ Лешак |
Јовица Виријевић |
7. |
24 |
- |
Максималан број поена за све разреде је 50.
За окружно такмичење пласирали су се сви ученици који су заузели прва три места (1., 2. и 3.).
на врх странице
|