Почетна УЧЕНИЦИ Ученичке вести Новогодишњи поклони - Хуманитарна акција
Новогодишњи поклони - Хуманитарна акција Ел. пошта
субота, 06 децембар 2014 08:05

ОБАВЕШТЕЊЕ

У организацији ђачког парламента почиње са радом ђачка радионица хуманитарног карактера. Радионице ће се одржавати сваке среде од 12:00 часова - до краја децембра.

На овим радионицама ученици ће правити: честитке (које ће продавати), украсе за Нову годину, кутије и др.

Од прикупљених средстава од продаје ученици ће купити и направити новогодишње пакетиће које ће поклонити деци са слабијом материјалном ситуацијом.

Први дан радионице

Првог дана рада радионице ученици су правили новогодишње честитке.

УЧЕШЋЕ У АКЦИЈИ

Читајући наше обавештење са сајта и Facebook-а, господин Мирослав Настић се, по ко зна који пут, прикључио нашој акцији.

Он је том приликом послао књигу директору школе Драгану Радовановићу, а Ђачком парламенту послао 5.000 динара.

Преносимо писмо подршке у потпуности:

" Поштовани Радовановићу,

Ево иде Нова 2015. година и празници који је прате, згодна прилика да ти је честитам.

И не само њу, него и успехе и признања каја примаш и заслужујеш.

Твој Ђачки парламент и Ђачка радионица такође заслужују честитке.

У књизи се налази и 5.000 динара које им преусмери на начин како сматраш да је најбоље.

Вама и колективу пуно среће у 2015. години.

12.12.2014. године                           Мирослав Настић "

ВЕЛИКО ХВАЛА, ГОСПОДИНЕ НАСТИЋУ !

Месна заједница Сочаница од својих средстава за нашу хуманитарну акцију издвојила је 10.000 динара.

ХВАЛА ПУНО !

Други дан радионице

Ученици су наставили рад на изради новогодишњих честитки.

Трећи дан радионице

Први радови су постављени на изложби, део честитки су ученици продавали у Сочаници, неке честитке су куповали радници и ученици школе.

ЗАВРШНИ ДАН - подела пакетића ученицима

26. децембар 2014. године

Захваљујемо свима који су учествовали и помогли да се реализује ова хуманитарна акција.

Новац који је прикупљен (око 25.000 динара) искористили смо за куповину 35 новогодишњих пакетића које смо поделили ученицима од 1. до 8. разреда.

Веће појединачне донације новца су од стране Месне заједнице  Сочаница, која нам је донирала 10.000 динара, и Мирослава Настића из Београда  са 5.000 динара.

Остатак новца сакупљен је продајом честитки, које су ученици Ђачког парламента направили и исте продавали у холу школе и свуда по Сочаници.

ЗАХВАЉУЈЕМО СЕ СВИМА НА УЧЕШЋУ У НАШОЈ ХУМАНИТАРНОЈ АКЦИЈИ !!!!