Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2014-2015 Додела признања ученицима генерације 2014/15. са КИМ-а
Додела признања ученицима генерације 2014/15. са КИМ-а ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 06 јул 2015 11:20

06. 07. 2015. године

Министарство просвете, науке и технолошког развоја и школске управе Косовска Митровица и Грачаница,  у сарадњи са АД "Политика" из Београда, наградили су најбоље ученике са Косова и Метохије.

Међу награђенима је и наша Александра Николић, која је као ученик генерације наше школе за школску 2014/2015. годину присуствовала овом догађају. Пријем ученика био је у амфитеатру техничке школе "Михајло П. Алас" у Косовској Митровици.

Александра Николић

Награде су добили од АД "Политика" из Београда су у виду кованица знаменитих личности Србије као и књига Знамените личности Србије.

Једна од награђених ученица је и Ива Богићевић, ученик генерације у ОШ "Бранко Радићевић" у Косовској Митровици, иначе ћерка професора енглеског језика Славише Богићевића, радника наше школе.

ЧЕСТИТАМО НАГРАЂЕНИМА, И ПУНО УСПЕХА У ДАЉЕМ ШКОЛОВАЊУ.