Свети Сава 2016. Ел. пошта
среда, 27 јануар 2016 18:40

27. јануар 2016. година

Свети Сава - школска слава је прослављена низом активности.

Прослава је започела пресецањем славског колача.

Ученици из издвојеног одељења из Горње Сочанице, по традицији, и ове године су присуствовали литургији у манастиру Усековење св. Јована у свом месту. Том приликом од свештенства манастира су добили поклоне.

У холу школе постављена је изложба радова ученика на тему св. Сава, а ученик 8. разреда Милош Милетић је изложио своје фотографије, од којих су неке већ награђиване на неколико међународних такмичења.

Милош Милетић

У сали дома културе одржана је представа.

Директор школе је поздравио све присутне и том прилоком наградио појединце који су допринели сарадњи и побољшању услова рада у нашој школи.

Међу награђенима је и професорка српског језика Весна Цвејић, која је добила овогодишњу Светосавску повељу наше школе.

Награђена је и представница НВО "Санта Марија" из Звечана.

Такође је награђено и свештенство манастира Усековење светог Јована у Горњој Сочаници.

Директор школе Драган Радовановић је наградио и један број ученика.

Ученици су извели богат културно-уметнички програм.