Почетна ТАКМИЧЕЊА 2017-2018 Српски језик Општинско такмичење 2017 - СРПСКИ ЈЕЗИК -
Општинско такмичење 2017 - СРПСКИ ЈЕЗИК - ПДФ Штампа Ел. пошта

Општинско такмичење -18. март 2017.године - ОШ“Лепосавић“Лепосавић

РЕЗУЛТАТИ:

Пети разред

Шести разред

Седми разред

Осми разред

Извод из правилника:

Вредновање постигнутих резултата

Прво место добија ученик са 20 бодова. Уколико нема ученика који је освојио 20 бодова, прво место припада оном ученику који је освојио 19 бодова. Уколико нико не освоји 20 и 19 бодова, онда прво место носи 18 бодова, друго место 17 и 16, а треће место 15 и 14 бодова на свим нивоима, осим на Републичком.

За најбоље резултате (у рангу) ученици на свим нивоима такмичења освајају I, II и III место и награђују се књигама и дипломом организатора такмичења (према могућностима организатора). Дипломе за добијено прво, друго и треће место на општинском и окружном нивоу досељују школе које су домаћини такмичења, односно органи локалне самоуправе.

Максималан број поена на тесту био је 20.