Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2022-2023 Поклон Одбора Републике Српске за помоћ Србима на Косову и Метохији
Поклон Одбора Републике Српске за помоћ Србима на Косову и Метохији ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 02 фебруар 2023 19:49

Председник Одбора Републике Српске за помоћ Србима на Косову и Метохији, Милорад Арлов и директор наше школе Драган Радовановић, већ дуги низ година имају изузетну сарадњу. Ученици наше школе већ годинама уназад бораве у Републици Српској, где су гости породица које их радо примају и срдачно дочекују, а све у оквиру пројекта "Спојимо децу Косова и Метохије и Републике Српске".

На то пријатељство Арлов је мислио и на Савиндан, када је ученицима наше школе поклонио пакетиће. Овим знаком пажње измамио је осмехе ученика, и свечани дан учинио још лепшим. На томе су му се посебно захвалили директор школе, наставно особље, као и сами ученици.

Текст и фото:

Мелида Вукићевић