Почетна АРХИВА ШКОЛСКА 2011-2012 ВЕСТИ 2011-2012 Резултати са полагања ПРОБНОГ ТЕСТА ученика 6. разреда
Резултати са полагања ПРОБНОГ ТЕСТА ученика 6. разреда Штампа Ел. пошта
уторак, 03 април 2012 13:42

Ученици шестог разреда полагали су у суботу, 31.03.2012. године пробни тест завршног испита. Тиме се постепено припремају за полагање које их очекује на крају осмог разреда. Они ће бити прва генерација која ће малу матуру полагати из три дела. Осим матерњег језика и математике, очекује их и комбиновани тест из 5 предмета.

Графикони се односе на постигнуће ученика једног одељења/школе у односу на сваки задатак.
Стубићи на графикону  представљају проценат ученика у  одељењу/школи који су тачно решили дати задатак. Другим речима, добијени подаци говоре о томе шта су ученици научили, односно који проценат ученика је савладао знања и вештине које се испитују датим задатком.

Резултати овог тестирања су:

ОДЕЉЕЊЕ 6-1

ОДЕЉЕЊЕ 6-2