Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2011-2012 Ученик генерације 2011-2012
Ученик генерације 2011-2012 ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 26 јун 2012 17:30

На предлог комисије за избор Ученика генерације, Наставничко веће ОШ "Вук Караџић" Сочаница, на седници одржаној дана 25. јуна 2012. године,  донело је одлуку да Ученик генерације за школску 2011/2012. годину буде Филип Брановић, ученик завршног разреда.

Филип Брановић је рођен 25.12.1997. године у Косовској Митровици. Живи у Сочаници. Носилац је Вукове дипломе, своје знање често је показивао успесима на различитим такмичењима.

"Желим да упишем 4. Београдску гимназију, природно-математички смер. Из основне школе ћу памтити: друштво, професоре и разне догодовштине које су се десиле за ових осам година.

Највећи део свог слободног времена проводим уз компјутер и читајући књиге научне фантастике.

Моја порука будућим генерацијама је да помогну овој школи, тако што ће остварити добре резултате током школовања, као  и на такмичењима, и треба да буду поносни на то што су ученици ове школе".

Део диплома Филипа Брановића можете погледати овде.

Повезане вести.

Републичко такмичење из Географије 2011

Филипа, као Ученика генерације чекају вредне награде, а туристичка организација Holiday Plus из Косовске Митровице Ученику генерације дарује бесплатно летовање.

СРЕЋНО У ДАЉЕМ ШКОЛОВАЊУ И РАДУ !!!!