Почетна АРХИВА ШКОЛСКА 2011-2012 ВЕСТИ 2011-2012 Подела сведочанстава и признања
Подела сведочанстава и признања ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 28 јун 2012 13:23

Према Годишњем плану и програму рада школе, 28. јуна 2012. године у просторијама наше школе одржани су родитељски састанци и подела сведочанстава, диплома, признања и похвала ученицима.

Директор школе Драган Радовановић уручио је похвалу Ученику генерације за школску 2011/2012. годину  Филипу Брановићу.

Ученик генерације је осим похвале добио наградно летовање од туристичке организације Holiday Plus из Косовске Митровице, књигу и 5.000 динара, које је у ту сврху прикупио колектив наше школе.

Као и прошле године, директор школе је успео да за све одличне ученике, као и све ученике првог разреда, обезбеди књигу као награду за одличан успех. На тај начин је подељено више од 120 књига.

Носиоци Вукове дипломе

Андријана Јовановић          Кристина Савић            Филип Брановић

Признања "ВУКОВА ДИПЛОМА" својим ученицима уручиле су разредне старешине, Душица Беочанин и Драгана Чакаревић.

Филип Брановић

Андријана Јовановић ( на слици је сестра,  Андријана је на заслуженом летовању)

Кристина Савић

Ученик генерације је, заједно са родитељем, касније био на пријему код директора школе. Том приликом је било речи о његовим интересовањима за даље школовање, о дешавањима која ће носити из наше школе...

СРЕЋНО У ДАЉЕМ ШКОЛОВАЊУ И РАДУ !!!!