Почетна ВЕСТИ ВЕСТИ 2010-2011 Кликни безбедно
Кликни безбедно Ел. пошта
четвртак, 16 децембар 2010 21:53

ВАЖНО ЗА УЧЕНИКЕ:

Пробај да даш што већи број тачних одговора и са својим другарима освојиш рачунар за вашу школу и вас.

www.kliknibezbedno.rs

У току сваке недеље школа са највећим бројем остварених бодова ће освојити награду (лаптоп и пројектор). Број остварених бодова подељен бројем ученика, који су решили квиз, представља резултат који једна школа оствари у току наградне недеље.

Након пријаве и почетка решавања квиза пошаљите емаил са вашим именом и презименом, као и разред и одељење, на адресу Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели ради евиденције вашег учешћа на такмичењу.

С Р Е Ћ Н О !!!!!